Teine Itaalia

Pàriselu. Ei mingit pàikeselist Toskaanat ja maagilist Veneetsiat.

Tere, kallid 151 lugejat

&emdash; märts 13, 2015

20141022-20141022-IMG_2792-2Jah. Mida öelda. Ammu pole siia kirjutama jõudnud. Vaikuse põhjus on ülaltoodud pildil 🙂 Näiteks meie naabrid küll vaikuse üle ei kurda. Pigem kui liftis või tänaval kohtume, siis mõned pigistavad kriipsuks tõmmatud huulte vahelt “salve” välja.  On neid, kes ei tervitagi. Oeh… me päriselt pingutame, et vähem kisa oleks. Oleme hakanud lapsi harvem vannitama näiteks.

Imestan siin blogistatistikat vaadates, et 2015.aastal on 151 kodanikku seda blogi lugemas käinud. Vabandage, aga kas tohib küsida, mida te siin jumalast ja tsivilisatsioonist hüljatud kohas lugemas käite?

Muide, mul on uudiseid ka. Tükk aega polnud Itaalia teemal midagi kirjutada. Kõik on justkui nähtud ja tehtud. Aga vot Itaalija Haiglas kirurgilisel interventsioonil ma veel käinud polnud. Aega on hirmus napilt käes, aga kui mul peaks ükskord öösel uni ära minema, siis ma sulle, Kallis Kodumaa ja kallid 151 lugejat, kirjutan. Murelikumad lugejad kohe  küsiksid, et miks kirurgiline interventsioon. No muretsemiseks põhjust pole. Päris südameoperatsioon ei olnud. Botoxit ka just ei süstitud. Selline pisike nipet-näpet, hommikul-sisse-õhtul-välja kategoorias.


7 responses to “Tere, kallid 151 lugejat

 1. Mar ütles:

  No sai käidud siin lootuses, et sa äkki midagi kirjutad!
  Ja nagu näha, siis vahel juhtub selliseid poolimesid kah 🙂

 2. viva ütles:

  Ma ka õudselt igatsen…. 🙂 Nagu näha, mitte üksi.

 3. Mar ütles:

  No me võime üksteisele toeks olla siis ja toetavaid lauseid siia jätta 😛

 4. reeede ütles:

  Ma käin aegajalt lootusrikkalt vaatamas, et kas lapsepuhkus (jalad seinal) hakkab juba läbi ka saama ja on ehk kätte jõudnud see aeg, kui ainult laste peale enda väljaelamisest ei piisa ning tahad ka meile midagi öelda 🙂

  • katu ütles:

   Heh… jalad seinal 🙂 Ma arvan, et kui saabub see aeg, et mul on aega teha tassike teed ja seda juua nii, et see tee veel soe on, vat siis vist hakkab jälle tulema postitusi nagu seeni peale vihma 🙂

 5. Reine ütles:

  ootame siis vihma…ja seeni 😀

 6. ann ütles:

  kaua kallid külalised kannatama peavad?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: