Teine Itaalia

Pàriselu. Ei mingit pàikeselist Toskaanat ja maagilist Veneetsiat.

Tore on olla tagasi

&emdash; september 10, 2012

Viibisin 1,5 kuud Eestis. Nagu me kòik teame, siis Eestis piisab, kui oma kohvitopsiga mòtlikult tànaval peatud, et samal ajal kotist telefoni otsida ja kui ònnetul kombel see kòik ylekàiguraja juures toimub, jààb kolm rida autosid nagu nòiavàel seisma! Ykskord mul juhtus nii. Viisakusest làksin siis yle tee. Pàrast tulin òigele poolele tagasi.

Anyhow, tagasi Itaalias. Kylmkapp tyhi. Làhen poodi. Jààn ylekàiguraja juures seisma. Siuh! Siuh! Siuh! Siuuuuuh! (pikem rekka) Siuh! Siuhti! (vàike vespa). Vangutan pead ja torisen:”Nomaivòi mis pagana Pòhja-Aafrika…”. Pàrast tulen tagasi, mòlema kàe otsas poekott. Ylekàiguraja juurde ei viitsi minna, mòtlen, et làheks kohe siitsamast. Ja mis juhtub! Alustuseks peatuvad kòik vasakult tulevad autod. Kindluse mòttes veel vaatan, et kuidas paremal lood on. Paremal ka peatuvad! Nòtkelt yletan tee selleks mitte ettenàhtud kohas ja sydames on soe tunne:”Olen tagasi Itaalias!”


One response to “Tore on olla tagasi

  1. Reine ütles:

    Mäletan, et eelmisel aastal peale poolteist kuud Eestis ei saanud ma esimesed päevad Itaalias und. Olin harjunud vaikusega….ning kuigi olid meil kõik aknad ja uksed ja need rulood ka kinni, ikka kostus tänavalärm (ja ma elan väikelinnas!!!) tuppa- kõik see tuututamine, bussid, rekkad jne jne lihtsalt raske oli magama jääda. Aga nüüd kolisime säält ära 🙂 veelgi väiksemasse kohta, kus kuuleme ainult oja vulinat ning linnulaulu 🙂 oh, bliss.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: